Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hannah Spearritt

25. 7. 2007
Touží po klukovi, se kterým by byla šťastná - ale nemá stále štěstí. Její poslední přítel byl zbabělec, a proto ho poslala do háje. Mnozí britští fanoušci seriálu S club 7 byli šokováni, když Hannah povídala v anglickém listu "Sunday People" o svém milostném životě takhle otevřeně. K tomu se Obrazeknechala vyfotit v černé minisukni a úzkém vrchním dílu.
Hannah se narodila 1. dubna 1981 v Great Yarmouth na východním pobřeží a je z S Club 7 ta nejzřetelnější. Ani chvilku neposedí, nedokáže mít chvíli zavřenou pusu, je to nefalšovaná party-girl, chodí na všechny mejdany, na zápasech FC Liverpool stává na tribuně mezi křičícími fanoušky a fandí svému oblíbenému fotbalovému mužstvu. Má ráda prakticky všechno, co dělá. Na střední škole vynikla v plavání v tenise a v běhu. Hannah je plná protikladů - má nakažlivý smích, ale umí taky pěkně nadávat jako fúrie. Miluje Leoparda DiCapria. Její vzhled je nenápaditý a nekonvenční. Není spokojena se svýma nohama a nenávidí šaty. "Má matka mě nutila chodit na party ve strašnejch růžovejch šatech. Vždy jsem naříkala a brečela, ale ona byla prostě neoblomná. No a v jednom z dílů seriálu jsem musela nosit takové růžové šaty - byla jsem jak prasátko!" Místo toho, aby si hrála s panenkami, lezla radši se svým starším bratrem Stuartem po stromech a prala se s kluky ze sousedství. Hannah je pořádné číslo: "Když jsem od maminky dostala ke svým šestým narozeninám barbínu, šlehla jsem s ní o zeď a s křikem jsem vzteklá běhala po baráku." Blonďatá Hannah navštěvovala East Norfolk High Scool ("matematika a tělocvik byly moje nejoblíbenější předměty") a chodila na hodiny baletu a herectví. Měla mnoho představ o tom, co by v životě chtěla dělat. Přes zdravotní sestřičku, profesionální hráčku tenisu a učitelku, až po cvičitelku aerobiku. "Pořád jsem se chtěla stát hvězdou," říká Hannah, která dokonce už ve svých třech letech hrála v jedné televizní reklamě. Následovala vystoupení v muzikálech a na divadelních prknech. Ve třinácti převzala hlavní roli v muzikálu "Bugsy Malone". Tam poznala svou nejlepší kamarádku Sheridan, se kterou se dnes dělí o jeden londýnský byt. Minty, jak zní její přezdívka, nastoupila do S club 7 pře inzerát v časopise "Stage".Hannah doplňuje: "Po castingu bylo osm měsíců ticho po pěšině, pak zavolal Simon Fuller a řekl: "Kočko, vybrali jsme tě! Z radosti jsem dostal záchvat smíchu."
"Nejvíc jsem se zatím vyřádila, když jsme s kapelou fotili reklamu pro Smash Hits. Zalili nás až po uši čokoládovým krémem a všude nám nastrkali sušenky. Museli jsme tak být celý den, takže dlouho nikdo z nás nevezme sladké do pusy." Je několik věcí, na které by Hannah raději zapomněla. To, když na střední postříkala barvou celou třídu. Ke všemu se ještě přiznala, že vyjma jednoho, podváděla všechny své partnery. A když s Paulem ze skupiny z okna svého bytu ukazovali o úplňku na zaplněnou pláž své holé zadky. Přiznala se také, ž si vždycky přidávala pár let jen aby se mohla dostat do nočních klubů.

Přezdívka: Titch, Minty, Scanner, Little Ted nebo Han

Znamení: Býk
Domácí mazlíček: sladkovodní rybička
Oblíbená barva: Žlutá
Oblíbené zvíře: tuleň středomořský
Výška: 163cm
Velikost nohy: 9 UK - 43 EU
Barva vlasů: blond
Barva očí: modrá
Rodina: Maminka Jenny, táta Michael, starší sestra Tanya, a starší bratr Stuart
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

CHYBA

(Lukas, 10. 6. 2010 9:39)

no znamení je beran, pokud je 1. dubna narozená...

chudák čechyn

(karlos, 7. 1. 2010 16:53)

máš tam teda hrubice jako prase prej Leoparda DiCapria ještě že to nečte.